1. Rulo kanvas tablolar iki 2 iş günü sonunda, ahşap Şaseye gerili asmaya hazır kanvas tablolar dört 4 iş günü sonunda, çerçeveli kanvas tablolar altı 6 iş günü sonunda kargoya verilir. Yağlı boya tablolarımız ise iki 2 iş günü sonunda kargoya verilir. Özel Kargo Şirketiyle yurtiçi teslimatı normal şartlar altında 1-3 iş günü arasındadır.

2. TABLO DÜNYASI, ahşap kasnaklı gönderimlerinde optimum korumayı sağlayacak şekilde paketleme yapmaktadır. Her tablonun ön ve arka yüzleri straforla koruma altına alınmaktadır. Bir adetten fazla siparişlerde öncelikle ön yüzler straforla koruma altına alınmakta daha sonra paketin her iki yüzü de straforla kaplanmaktadır. Son olarak paketler hava kabarcıklı naylon ile sarılmakta böylece maximum güvenlik ile size ulaşması sağlanmaktadır. Bütün bu önlemlerimize rağmen nadiren de olsa kargoda bir hasar söz konusu olduğunda hemen yenisi hazırlanıp size ulaştırılmaktadır.

3. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında bir kargo firması tercih edilmesi durumunda tahakkuk edecek kargo bedeli müşteriye ait olacaktır.

4. Fiyatlara KDV dahildir. Alıcı olarak sizin, sitemizde "Siparişi Onayla" sayfasında görünen ücret dışında ödeme için ekstra bir yükümlülüğünüz bulunmamaktadır.

Tıkla İletişime Geç - 0538 628 24 24